ארונות במבצע הינם ארונות אשר מוצעים באופן חד פעמי במחיר מיוחד. עיצוב הבית מחדש או מעבר לבית חדש ועיצובו בדרך כלל עולים כסף רב. לא פעם יש צורך להזמין בעלי מקצוע שונים שיתקנו ליקויים ותקלות שונות בבית, במיוחד אם הבית נבנה בצורה עצמאית. כמו כן, יש צורך לא פעם לקנות ריהוט חדש שיכול להיות מאוד יקר. למרות שלרוב מנסים לחסוך ככל האפשר בהוצאות על הריהוט ועל כל ההוצאות אשר כרוכים במעבר דירה, בשיפוץ הבית או בעיצוב הבית מחדש בדרך כלל רוצים שהרהיטים יהיו עמידים לאורך שנים. קניית ארונות בממבצע הוא ללא ספק דרך נהדרת לחסוך בהוצאות ולקבל רהיט שיהיה עמיד לאורך שנים.

ארונות במבצע הם אינם ארונות פגומים או ארונות מאיכות נמוכה יותר אלא ארונות במבצע הם ארונות משובחים לכל דבר שפשוט מוצעים ללקוח במחיר אטרקטיבי יותר. כך שכדאי מאוד לחפש ארונות במבצע ורהיטים נוספים במבצע כאשר קונים רהיטים דרך אתרי אינטרנט מסוימים או כאשר קונים רהיטים בחנויות רהיטים. עם זאת, אין לקנות ארונות במבצע רק גלל המחיר הנוח שלהם אם לא מרוצים מהעיצוב החיצוני שלהם. אחרי הכל, מחיר של ארונות במצבע צריך להיות בונוס עבור הלקוח אך זוהי לא צריכה להיות הסיבה שבגללם הם קונים ארונות במבצע. כל ארונות ובמיוחד ארונות במבצע יש לקנות כאשר מרוצים מהמראה החיצוני של הארון, יודעים שהוא יתאים לטעמם של בעלי הבית ודייריו, הארון מתאים לעיצוב הכולל של הבית, הארון עשוי מחומרים איכותיים ואמור להחזיק מעמד לאורך שנים.

ארונות במבצע כמובן שצריכים להחזיק מעמד לאורך שנים רבות כמו רהיטים רבים בבית. בדרך כלל נהוג לעשות מעט קניות של רהיטים גדולים גם בגלל המחיר וגם משום שלא רוצים להחליף לעתים קרובות את כל העיצוב של הבית. כך שיש מספר גורמים שיש לשים לב אליהם כאשר קונים ארונות במבצע.