ארון בגדים הוא חלק בלתי נפרד מכל חדר שינה. כמובן שלכל חדר שינה יש להתאים ארון בגדים אשר מתאים לו הן במידות הארון והן במראה החיצוני של הארון. כמובן שארון בגדים עבור ילדים לא יהיה דומה במראה החיצוני לארון בגדים שנמצא בחדר השינה של ההורים. עם זאת, בעת קניית ארון בגדים כדאי לחשוב על קניית ארון בעל מראה קלאסי שלא יהיה צורך להחליף אותו כל מספר שנים. לרוב, ארון בגדים בעלי צבעי עץ טבעי יוכל להתאים כמעט לכל חדר שינה בבית. ארון בגדים מסוג זה יוכל להתאים במראה החיצוני שלו גם לחדר הילדים ויוכל כמו כן להתאים במראה שלו גם לחדר השינה של ההורים.

ארון בגדים צריך כמובן להיות לא רק מעוצב בצורה אסתטית אלא גם להיות נוח לשימוש. ארון בגדים אידיאלי הוא לא פעם ארון בגדים אשר יש בו גם מקום לקולבים שם ניתן לתלות בגדים שעלולים להתקמט. כמו כן, ארון בגדים צריך להיות כמובן בעל מדפים וכמו כן בעל מגירות. ניתן לקנות ארון בגדים בעל מגירות מיוחדות המתאימות לנעליים. כמו כן, ניתן לרכוש ארון בגדים בו יש לא רק מגירות אלא מעין סלסלות ותאי אחסון בהם נוח יותר לאחסן פריטי לבוש קטנים כמו תחתונים וגרביים.

ארון בגדים ניתן לרכוש בכל חנות רהיטים. כמו כן, ניתן להזמין ארון בגדים גם מנגר העובד באופן פרטי או מנגריה. הנגר יכול לקחת את מידות החדר ולהתאים לו בצורה מושלמת מידות של ארון בגדים. כמו כן, נגר יכול להתאים באופן אישי ארון בגדים ורהיטים נוספים לטעמם העיצובי של דיירי הבית. הדיירים יכולים לבחור לא רק את המידות של ארון בגדים אלא גם את הצבע של ארון בגדים וגם את סוג הידיות של ארון בגדים.